Aktualności

Rada Rodziców

Kadra

Katarzyna Franus

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia podyplomowe o specjalności wychowanie przedszkolne. Systematycznie biorę też udział w szkoleniach i kursach, podnoszących moje kwalifikacje. W codziennych zajęciach wykorzystuję metodę Pozytywnej Dyscypliny, elementy Dziecięcej Matematyki –metody E. Gruszczyk-Kolczyńskiej; metodę Daru zabawy Froebla, Ruchu rozwijającego W.Sherborne i wiele innych. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek: Amelii i Hani. Od piętnastu lat pracuję w Przedszkolu Samorządowym w Rudzie Różanieckiej. Praca w zawodzie nauczyciela jest jednym z najlepszych wyborów życiowych, jakie podjęłam – to moja pasja i powołanie. Staram się być dla dzieci nie tylko nauczycielem, ale również partnerem i przyjacielem. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać. Nie ma nic cenniejszego niż szczęście i radość moich podopiecznych, dlatego moim podstawowym celem w pracy z maluszkami jest stworzenie atmosfery pełnej ciepła, radości, otwartości i poczucia bezpieczeństwa.

Elżbieta Kudyba

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – kierunek pedagogika opiekuńczo – wychowawcza. Ukończyłam również studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim – kierunek resocjalizacja oraz studia podyplomowe specjalność – wychowanie przedszkolne. Jestem otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych i chętnie biorę udział w ciekawych szkoleniach, które dają mi możliwość rozwoju i zdobywania wszechstronnej wiedzy. W pracy z dziećmi wykorzystuję min. metodę aktywnego słuchania muzyki według Batti Strauss, metodę Carla Orffa, elementy Dziecięcej Matematyki E. Gruszczyk – Kolczyńskiej, zabawy badawcze, doświadczenia i obserwacje przyrodnicze. Jestem osobą cierpliwą, pogodną i uśmiechniętą, a praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i poczucia spełnienia zawodowego. Staram się otaczać je troską i zrozumieniem, rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności, w zamian za to dostaję uśmiech, laurkę lub miłe słowo. Lubię śpiewać, tańczyć, słychać muzyki, majsterkować i gotować. Prywatnie jestem mamą Kacpra i Zuzi. Udzielam się jako wolontariusz w różnych akcjach charytatywnych. Ponadto pracuję w szkole jako pedagog, opiekuję się Szkolnym Klubem Wolontariusza i prowadzę drużynę harcerską, pełniąc funkcję drużynowej.

Godziny pracy specjalistów

Godziny pracy psychologa szkolnego w roku szkolnym 2023/2024
mgr Jolanta Drozda – Góral
wtorek 8.00 – 13.00
środa 10.15 – 14.15

Godziny pracy pedagoga specjalnego w roku szkolnym 2023/2024
mgr Elżbieta Kudyba
poniedziałek 10.30 – 12.30
wtorek 13.00 – 15.00
czwartek 10.30 – 12.30
piątek 12.30 – 15.30

Godziny pracy pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2023/2024
mgr Elżbieta Kudyba
poniedziałek 9.30 - 10.30
wtorek 11.00 – 12.00
czwartek 9.30 – 10.30
piątek 11.30 – 12.30

Kącik Rodzica

1Prawa Dziecka
2Zdrowe żywienie dziecka w przedszkolu
3Adaptacja dziecka 3-letniego w przedszkolu
4Jak słuchać, by zrozumieć dziecko
5Ćwiczenia na koncentrację
6Preorientacja zawodowa przedszkolaków
7Kompetencje kluczowe
1Zdrowy przedszkolak - glutaminian sodu
2Zdrowy przedszkolak - o wapniu
3Dlaczego warto ograniczyć spożycie białego cukru

Rekrutacja

1Terminy postępowania rekrutacyjnego
2Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Rudzie Różanieckiej / oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Rudzie Różanieckiej
3Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025
4Regulamin rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Rudzie Różanieckiej oraz do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Rudzie Różanieckiej na rok 2024/2025
5Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka
6Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa do szkoły
7Oświadczenie o wielodzietności
8Oświadczenie o zatrudnieniu
9Klauzula informacyjna- proces rekrutacji
10Deklaracja woli- przedszkole
11Deklaracja woli- oddział przedszkolny

Galeria zdjęć

Dokumenty

1Statut Przedszkola Samorządowego w Rudzie Różanieckiej
2Zarządzanie w sprawie ustalenia warunków korzystania ze Stołówki Szkolnej
3Statut Zespołu Szkół w Rudzie Różanieckiej
4Roczny Plan Pracy Przedszkola Samorządowego w Rudzie Różanieckiej
5Standardy ochrony małoletnich przed krzywdzeniem

Kontakt

Nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas! Za pomocą poniższego formularza możesz się skontaktować z nami w każdej sprawie związanej z naszą działalnością.

Polityka Prywatności:

Serwis internetowy www.przedszkole-ruda-rozaniecka.pl stosuje się ściśle do postanowień ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Zapewniamy, że rozumiemy i szanujemy Państwa prawo do ochrony własnej prywatności. Dane przekazywane przez Państwa za pomocą formularzy gromadzimy z zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa i nie przekazujemy danych osobowych osobom trzecim. Każdej z osób, której dotyczą dane osobowe przetwarzane przez serwis internetowy www.przedszkole-ruda-rozaniecka.pl przysługuje prawo do wglądu, zmiany lub usunięcia tych danych.

Serwis internetowy www.przedszkole-ruda-rozaniecka.pl zastrzega sobie prawo do modyfikacji i aktualizacji dokumentu. Więcej informacji można uzyskać na stronie Polityka Prywatności.

Telefon:

(16) 631 98 81

Adres:

Przedszkole Samorządowe
Ruda Różaniecka 180
37-613 Ruda Różaniecka

E-mail:

przedszkoleruda@o2.pl

Facebook:

www.facebook.com/przedszkoleruda/

Skip to content